Неділя, 2024-05-19, 1:45 PM
Вітаю Вас Гість | RSS

Охлопівська гімназія Горохівської міської ради Луцького району Волинської області

Тиждень математики

З 24.10. по 28.10 -  тиждень математики . План проведення тижня

Одним із засобів зацікавлення учнів математикою є проведення вдало спланованого тижня математики. Тут створюються широкі можливості для переконання учнів у тому, що цей шкільний предмет може бути по-справжньому цікавим, несподіваним і веселим.

План проведення тижня математики обговорюємо заздалегідь. Включаємо у нього різноманітні ігри, конкурси і обов'язково плануємо відкриті уроки.

Вивішуємо оголошення про початок тижня математики.

До початку тижня математики та під час його проведення у школі працює рекламне агентство «Ти не повіриш!», до складу якого входять старшокласники. Його завдання – зацікавити учнів, сприяти їх активній участі в конкурсах, вікторинах, іграх, що проводяться протягом тижня; залучити дітей до випуску математичних газет, виготовлення плакатів. Агентство щодня в цікавій формі рекламує ті заходи, які у цей день чекають школярів.

Протягом тижня учні розгадують кросворди, метаграми, відповідають на запитання вікторин, випускають математичні газети. Але, крім морального задоволення від участі в цих заходах, вони отримують за правильні відповіді, оригінальні та змістовно наповнені газети ще й спеціальну винагороду.

Протягом усього тижня математики на території школи працює банк «Геометрик», якому належить право місії математичної грошової одиниці – піфагорчика. До ради директорів банку входять вчитель математики та фізики, які сплачують учням певні суми в піфагорчиках за правильні відповіді на запитання вікторин, правильно розгадані кросворди, цікаві математичні газети тощо.

Крім того, за кожні отримані 10,11,12 балів на уроках математики учні теж заробляють піфагорчики.

Категорія: Шкільне життя | Додав: ohlopivschool (2017-02-24)
Переглядів: 141 | Рейтинг: 0.0/0