Понеділок, 2024-05-06, 0:35 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Охлопівська гімназія Горохівської міської ради Луцького району Волинської області

Про вибір і схвалення підручників для 5 класу

засідання педагогічної ради

загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с.Охлопыв

від 12 лютого 2018 р.

Голова педагогічної ради               Л.М.Тимощук

Секретар педагогічної ради            О.І. Зелюк

Присутні:

педагогічний колектив у складі 17 чол.;

Порядок денний:

1. Про схвалення вибору підручників для 5 класу.
  2. Про вибір предмету для проходження ДПА здобувачів базової середньої освіти.

По першому питанні «Про схвалення вибору підручників для 5 класу»

Слухали:

директора школи Тимощук Л.М., яка сказала, що керуючись листом МОН від 06.02.2018 № 1/9-79 «Про вибір і замовлення підручників для 5 класу» 8 лютого педагоги школи мали можливість на сайті Інституту модернізації змісту освіти ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 5класу, які доопрацьовано відповідно до чинних навчальних програм.

ВИСТУПИЛИ:

Дохнюк Т.З., учителя української мови та літератури, яка сказала, що учителі української мови та літератури найкращими вважають підручники  «Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В.), «Генеза» та «Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О. М.), «Грамота».

Туришину Т.Є., учителя англійської мови, яка сказала, що вчителі англійської мови відібрали підручник «Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О. Д.), «Астон».

Дохнюк Т.З., учителя зарубіжної літератури, яка сказала, що учителі зарубіжної літератури відібрали підручник «Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук Є. В.),«Генеза»

Тимощук Л.М., учителя математики, яка сказала, що учителі математики відібрали підручник «Математика. 5 клас» (авт. Мерзляк А. Г., Полонський В. Б., Якір М. С.), «Гімназія».

Майка О.В., учитель географії, який сказав, що учителі природознавства відібрали підручник «Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О. Г, Бойко В. М.), «Світоч».

Смоляра В.Є., учитель основ здоров’я, який сказав, що учителі основ здоров’я відібрали підручник «Основи здоров’я. 5 клас» (авт. Бойченко Т. Є., Василенко С. В., Гущина Н. І., Василашко І. П., Коваль Н. С., Гурська О. К.),«Генеза».

Туришину Т.Є., учителя німецької мови, яка сказала, що вчителі німецької мови відібрали підручник «Німецька мова (1-й рік навчання). 5 клас» (авт. Сотникова С.І., Білоусова Т.Ф..), «Ранок».

Заслухавши перше питання «Про схвалення вибору підручників для 5 класу», педагогічна рада

вирішила:

1. Схвалити вибір підручників для 5 класу педагогами школи у такому переліку:

«Українська мова. 5 клас» (авт. Заболотний О. В., Заболотний В. В.), «Генеза»

«Українська література. 5 клас» (авт. Авраменко О. М.), «Грамота».

«Англійська мова (5-й рік навчання). 5 клас» (авт. Карпюк О. Д.), «Астон».

«Зарубіжна література. 5 клас» (авт. Волощук Є. В.),«Генеза».

«Природознавство. 5 клас» (авт. Ярошенко О. Г, Бойко В. М.), «Світоч».

Голова педагогічної ради                                      Л.М. Тимощук

Секретар педагогічної ради                                  О.І. Зелюк

Члени педагогічної ради:

Т.З. Дохнюк

Є.В. Туришин

О.В. Майко

Т.Є. Туришина

К.А. Плесканка

О.О. Крисюк

С.П. Новосад

Н.М. Поліщук

Ю.Ю. Левчук