Понеділок, 2024-05-06, 6:15 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Охлопівська гімназія Горохівської міської ради Луцького району Волинської області

Про результати атестації педагогічних працівників школи

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНЯ c.ОХЛОПІВ

НАКАЗ

30.03.2018 р.                                     с.Охлопів                      № 05- к/тр

Про результати атестації

педагогічних працівників школи

Відповідно до п.6.1 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, на  на підставі рішення атестаційної комісії (протокол № 5 від 30.03.2018р.)

НАКАЗУЮ:

1.Підтвердити раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вчителю математики О.І.Зелюк

2. Підтвердити раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вчителю математики Л.М.Тимощук

3. . Підтвердити раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вчителю хімії  та основ здоров’я  В.Є.Смоляру

4. Підтвердити раніше встановлену кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вчителю історії, правознавства та християнської етики Є.В.Туришин.

5. Підтвердити раніше встановлений  найвищий тарифний розряд ( 10 р.) оплати праці вчителю початкових  класів К.А.Плесканці.

6.Оплату праці педагогічним працівникам, які атестувалися у 2017-2018 навчальному році, здійснювати відповідно до цього наказу з дня прийняття рішення атестаційною комісією.

7.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор школи:                                 /Тимощук Л.М./

Категорія: Методична робота | Додав: ohlopivschool (2018-04-26)
Переглядів: 165 | Рейтинг: 0.0/0